O Firmie

Firma EMAR zajmuje się produkcją i montażem mebli na wymiar, według zamówienia klienta.

Od 2009r wykonujemy meble kuchenne, szafy wnękowe, meble łazienkowe, garderoby i inne meble na zamówienie.

Wychodzimy z założenia, że każde wnętrze jest inne, jego wygląd powinien odpowiadać indywidualnym preferencjom i życzeniom użytkowników – zarówno pod względem gustu, jak również funkcjonalności. Staramy się zatem dokładnie poznać oczekiwania klienta, aby je spełnić. 

Idziemy z duchem czasu, dlatego staramy się, aby meble, które wykonujemy zawsze odpowiadały obowiązującej modzie i trendom. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać meble tak, aby pasowały do każdego wnętrza. Na naszym koncie mamy wiele różnorodnych projektów mebli na wymiar. Wyposażamy zarówno mieszkania – tworząc meble do kuchni,  łazienki, sypialni czy korytarzy, jak również wyposażamy meblami na wymiar lokale biurowe i sklepowe. 

Bogata oferta handlowa, wysoka jakość produktów, komponentów oraz materiałów i surowców, nowoczesna technologia wyrobu mebli, nowy własny park maszynowy,  profesjonalna załoga – to najważniejsze atuty Firmy EMAR.

Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w Płocku i okolicy 100 km.

EMAR to

Wieloletnie doświadczenie Wysoka jakość usług Szeroka gama detali Profesjonalne doradztwo Dojazd do klienta i pomiar Wniesienie i montaż w cenie Dotrzymywanie terminów Konkurencyjne ceny Zadowolenie klienta Szeroka gama materiałów

Studio mebli EMAR Płock

Zadowolenie klienta jest najważniejsze !!!